המרוץ הסודי שלא שמעתם עליו מגיע לבאר שבע !! 
עשרות אנשים אבודים במנהרות מתחת לאוניברסיטה, שחייה צורנית במזרקות והרקדות המוניות. מה קורה פה??

night hunt Tubi 60 002

באחד הלילות של חודש אוגוסט הקרוב, בזמן שרובנו נישן שנת ישרים, באר שבע תתמלא בהתרחשות לילית תוססת. עשרות קבוצות יתחרו ביניהם כדי לנצח במשחק הNIGHT-HUNT  האחרון (אנחנו מקווים שלא באמת האחרון) של באר שבע.

כדי לנצח הם יצטרכו לפתור חידות, למצוא רמזים ברחבי העיר ולנהל עבודת צוות מדויקת ויצירתית במעין "חפש-את-המטמון" פוגש את "המרוץ למיליון" מאתגר ומגרה חושים. ובבאר שבע כמו בבאר שבע, המרוץ יהיה מלא בטובי 60 שירומם את רוחם של המשתתפים שיתחרו על המקום הראשון ויעזור להם למתוח את גבולות היכולת עד הקצה. נשמע מעניין? בהחלט! רוצים להשתתף גם? גם אנחנו!

night hunt Tubi 60 003

את היוזמה החל יונתן גוטסמן (גוטי) במודיעין ותל אביב לפני כמספר שנים למען המטרה הפשוטה אך החשובה מאין כמוה – והיא: כיף!!!. מאז, משחק החידות הכולל עבודת צוות, תעוזה ואסטרטגיה הספיק לכבוש לבבות רבים בתל אביב, באר שבע, מודיעין ויש לא מעט אנשים שיגידו שזה אחד המשחקים החזקים ביותר.

ואיך טובי קשור?

הכל התחיל בפוסט שפירסמו נבו בוכניק ויפעת בוכניק-דניאלי, מארגני המשחק בבאר שבע, שהחזירו אותנו אחורה בזמן וריגשו אותנו כמו שרק אוהבי טובי מסוגלים לעשות. קלטו מה כתבו:

"שמעו שמעו שמעו
קיבלנו הודעה משמחת שגם הפעם, כל הטובי 60 במשחק יהיה בחסות טובי60
בשבילכם אולי זה לא כזה משמעותי, בשבילנו זה עולם ומלואו. לא בגלל הכסף, לא בגלל העזרה, פשוט כי אנחנו פאקינג אוהבים טובי 60.

הרומן האישי שלנו איתו התחיל אי שם לפני כמה שנים, כשעוד לא היה אפשר למצוא טובי בכל חנות והיינו צריכים כל פעם ללכת לבית של איזה בחור מגניב שהביא בקבוקים לדרום   (היי מיקופוביה). ותכלס, כמה מהלילות הכי טובים שלנו התחילו ונגמרו בטובי. הלילה הזה בסמטה, הלילה שנגמר בבריכה, הלילה עם הפיג'מות (היי מיקופוביה שוב), הלילה עם החמוצים, הפעם ההיא ביום הסטודנט שבכינו כי השיר הזה ששמענו מאה פעם אף פעם לא ריגש אותנו באותה צורה כמו באותו לילה. כל כך אהבנו את הטובי, שבשיחת טרמפ מי-ם לב"ש אפילו שכנענו להביא את הטובי להחלוץ 33 עליו השלום, וכך היה.

הבאנו את הנייטהאנט לב"ש כי שיחקנו בו בעצמנו ורצינו להביא את הטוב הזה גם לעיר שלנו, רצינו להפיץ טוב וכיף ולעשות לכם לילה שלא תשכחו, ו-וואלה – אין יותר מתאים לאווירה הזו מטובי 60. גם הפעם, הם לא ביקשו שום דבר בתמורה, אפילו לא פוסט קטן בפייסבוק, וגם הפעם בא לנו לפרגן להם כמה שרק אפשר ולהחזיר להם חלק מהטוב שהם עושים."

night hunt Tubi 60 001

נבו, מה הדבר הכי משוגע שקרה לכם במרוצים קודמים?

המון!, עשרות אנשים אבודים ומפוחדים ברשת המנהרות מתחת לאוניברסיטה, שחייה צורנית במזרקות, שירה בציבור והרקדות המוניות בכל הפאבים בב"ש, ומלא, אבל מלא, טוסיקים ערומים על רגר (הרחוב הראשי של ב"ש).

מה צריך לעשות כדי להשתתף?

בשביל המשחק בב"ש צריך רק לגבש קבוצה (4-6 אנשים) של חברים, לפנות את הלילה של ה23.8 ולחפש את " nighthunt באר שבע" בפייסבוק לפרטים והרשמה. לנייטהאנט המקורי בתל אביב (ועוד מלא אירועים מגניבים) חפשו את wild child – street play בפייסבוק.

תן איזה עצה למי שרוצה להשתתף בפעם הראשונה.

הכי חשוב – לבוא עם רבאק! בואו עם תחפושת קבוצתית, תעשו רעש, ובואו ליהנות. הקבוצות שמנצחות הן בדרך כלל גם אלה שעשו הכי הרבה כיף במהלך הלילה. ואל תדאגו אם אין לכם כושר – עם מוח חריף מספיק, אפשר לנצח את המשחק גם בלי לרוץ מטר, מניסיון (או להחליט שרצים ואחרי 50 מטר להודות שאתם לא בכושר ולהפסיק). בהצלחה לכולם!

לינקים:

נייט האנט באר שבע בפייסבוק
https://www.nighthunt.co.il
wild child – street play

מה זה
טובי 60?

איך
שותים

איפה
קונים

סיפור
הטובי

2018-08-01T07:49:01+00:00

Leave A Comment