איך שותים טובי 60

בא לכם "להבין" את הטובי ולהרגיש אותו? רוצים לדעת למה אנשים אומרים שזה המשקה הטוב בעולם, המשקה של האלים? רוצים לדעת למה יש אנשים שמאז שפגשו את הטובי –  שותים רק את זה ולא שום דבר אחר?

אחלה!!
כדי להנות מהטובי, מנפלאותיו והתחושה המדהימה שהוא נותן, חשוב לשים לב לכמה כללים מנחים. מי ששותה טובי כבר מכיר את רוב ההנחיות. עם זאת, אם זו הפעם הראשונה שלכם, קראו בקפידה ופעלו בהתאם כדי שתחוו את הפלא בצורה הטובה ביותר ותהיו שמחים.

כששותים טובי – שותים רק טובי

התכונה הכי מדהימה בטובי זה תחושת השיכרות החיובית והנקייה שמקבלים כששותים אותו. זו הסיבה העיקרית שבגללה אנשים מפיצים את הבשורה על הפלא הישראלי בכל העולם. זו הסיבה לפניות הרבות שאנחנו מקבלים של אנשים שמייחלים להגעת הטובי לארצם.

רוצים גם להנות מחווית השיכרות הטובה ביותר בעולם ולהבין על מה אנשים מדברים? ברור : ) אז כשאתם מתחילים לשתות טובי, שתו רק טובי באותה סיטואציה ולא שום דבר אחר. לא בירה. לא צ'ייסר בקטנה. רק טובי נקי או עם ערבוב. וזה מביא אותנו לנקודה השנייה.

המנה העיקרית – טובי 60

צ'ייסר של טובי קפוא זה הצ'ייסר המושלם. יורד חלק, מרענן, משאיר טעם עשיר בפה והוא כמעט נטול "אפקט רתע" – העיוות בפנים שבדרך כלל עושים כששותים צ'ייסר של וויסקי, טקילה או וודקה. ככה שהוא הכי נוח בעולם לשתייה ומציב סטנדרט מאוד גבוהה בקטגוריית הצ'ייסרים.

ידוע על אנשים שמזמינים מגש צ'ייסרים ענק של טובי לעצמם ושותים רק את זה כל הלילה. מקומם שמור בגן עדן. רובנו אוהבים לשתות כוס כמנה העיקרית ולחזק בצ'ייסרים מפעם לפעם. כאן מגיע אחד היתרונות הגדולים של טובי 60, האולר השוויצרי של האלכוהול.

אנחנו ממליצים בחום לשתות טובי עם ערבוב. זה משנה חיים. עם מה? עם מה שאתם אוהבים. מתחברים לטעמים הפירותיים המתוקים? מצוין!! אז חד משמעית לשתות עם מיץ פירות טרופיים, מיץ אננס, מיץ מנגו או משקאות מוגזים מתוקים. אוהבים יותר את הסקלה של הטעמים המרירים? טובי-טוניק או טובי-סודה יהיו הבחירה המושלמת בשבילכם. בימי החורף הקרים תנסו להוסיף טובי לכוס גדולה של תה, זה מפתיע וטעים ממש.

תהיו יצירתיים, שתו באחריות ותהנו מהטובי : )

זה הכל במינונים חברים

כמו כל דבר בחיים גם בטובי, מינונים זה חשוב מאוד. טובי הוא משקה עם 40% אלכוהול ועם כל הקסם שבדבר צריך לשים לב שלא מגזימים ועוברים את המינון שאתם רגילים אליו בדרך כלל. כמו עם כל משקה אלכוהולי אחר.

הטובי טעים וזורם חלק מאוד, ובגלל שהוא עשוי מרכיבים טבעיים הגוף לא דוחה אותו כמו משקאות אחרים. ובנוסף, התחושה שמקבלים מהטובי היא כזו טובה שתמיד רוצים עוד ממנה. תכונות אלה הן טובות ורצויות במשקה אלכוהולי אבל גם מצריכות אחריות ושימת לב למינונים – במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם שותים את הפלא.

העגלה שלך
טובי 60

אהלן!

ברוכים הבאים לאתר טובי 60 ישראל
האם את\ה מעל 18?

דילוג לתוכן