טובי 60 – שאלות ותשובות

מה מקור השם טובי 60?

באחד מלילות הקיץ של 2012, ישבו שני האחים עם חברים בחוף הים. הטובי היה בשלבי הפיתוח הראשונים והם הביאו איתם בקבוק. מכל החבורה, היתה רק ידידה אחת שהיתה בראש פתוח לשתות איתם מהבקבוק שהביאו. פתאום, לקראת סוף הבקבוק, היא השתתקה בבת אחת, הצביעה על הבקבוק, וכאילו היה לה רגע של התגלות, התחילה לצעוק: "זה טובי שישים!! זה טוביייי שישייים!!!! אני אומרת לכם זה טובי שישים!!" אחרי זה, היא המשיכה לצעוק בחרוזים: "טובי שישים מעיף אותך לעננים", "טובי שישים מסדר ת'עניינים", "טובי שישים מרים ת'אנשים". כולם היו בהלם, השתררה שתיקה בחבורה. ברקע החלו אנשים ללחוש את השם "טובי שישים".לאחר כמה שבועות, כאשר רצו לשים תווית על הבקבוקים שהחלו יוצאים מהפיתוח, הדפיסו את השם "טובי 60". השאר זה היסטוריה.

מה המשמעות של סמל הטובי?

ת: סמל הטובי הוא יונה המחזיקה ענף לימון. היונה היא סמל אוניברסלי וחוצה תרבויות לשלום, אחווה ובשורות טובות. כך גם הטובי. ביאתו לעולם מסמלת בשורה טובה לכל האנשים באשר הם. הטובי מאחד, משמח ומחבר בין אנשים. כרואים את היונה של הטובי, אפשר להירגע, יש טובי, הכל יהיה בסדר.

אחסון

 איפה לשמור את הטובי?

בעיקרון אפשר להשאיר את הטובי בכל מקום קריר ומוצל. עם זאת, אנחנו ממליצים לשמור אותו במקרר או במקפיא (מכוון למינוס קצת) לשימור מיטבי של הטעמים. וגם כדי שיהיה מוכן בשלוף.

האם הטובי קופא?

בטובי יש 30% אז – תלוי איך המקפיא שלכם מכוון. אם המקפיא מכוון למינוס קצת (לא הקפאה על מלא מלא) אז אחלה לא יקפא. אם המקפיא מכוון להקפיא בראבק אז הוא יקפא – אבל הוא נפשיר בשניה תחת זרם מים מהברז. אתם יכולים גם לכוון את הטמרטורה ככה שהטובי יהיה כמו ברד. שזה ממש ממש טעים. 

הבקבוק

האם טובי כשר?

לטובי יש תעודה כשרות החל מ3 דצמבר 2017. הוא כשר בהשגחת הרבנות הראשית – אגף כשרות חיפה. לא היה שינוי ברכיבים או בתהליך, פשוט היה בלי תעודה ועכשיו כן. תהנו : )

קניתי בקבוק טובי והצבע שלו נראה שונה, זה בסדר?

הטובי עשוי מרכיבים טבעיים, אין בו תוספי צבע או מייצבים, לכן צבע הבקבוקים תמיד משתנה במקצת. לרכיבים טבעיים אין צבע אחיד וקבוע –  זה בסדר גמור. בנוסף, אם הבקבוק לא נשמר במקרר, צבעו יכהה קצת עם הזמן.

קניתי בקבוק טובי ויש בו גושים, זה בסדר?

הגושים שאתם רואים הם משקעים מהרכיבים הטבעיים של הטובי. הגושים נוצרים בגלל שינויי טמפרטורה. עם זאת, ליתר ביטחון, אנו ממליצים לבדוק אם הבקבוק מקורי*

פתחתי בקבוק לפני שנתיים. אפשר לשתות ממנו?

כן, אין שום בעיה. לטובי אין תאריך תפוגה.

איך מזהים זיוף?

כיום, בשנת 2017, זיופים של טובי הם נדירים ביותר, אך אם מתעורר החשד תמיד צריך לבדוק סימני מקוריות לפי התמונה כאן. כמובן שבכל שאלה או מקרה של התקלות בזיוף אתם מוזמנים לפנות אלינו בדף הפייסבוק או לשרות לקוחות הטלפוני 0548010710

העגלה שלך
טובי 60

אהלן!

ברוכים הבאים לאתר טובי 60 ישראל
האם את\ה מעל 18?

דילוג לתוכן